KALİTELİ İLETİŞİM

Teslim öncesi, teslim zamanı ve teslimden sonra müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

MÜŞTERİPOTANSİYELİ

Müşterimize kaliteli hizmet vermekteyiz.Bundan dolayı geniş bir müşteri protföyüne sahibiz..

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Gönderilerinizi en uygun şekilde muhafaza edip güvenle teslim ediyoruz.

DENEYİMLİ PERSONEL

İstanbul ve çevre illerde uzun yıllar görev yapmış yol bilgisi ve motosiklet deneyimi olan personellerle çalışmaktayız.

BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILIYORUZ

Bunu yakaladığımız takdir de başarının geleceğini biliyoruz. Bir Moto Kurye’den ilk beklenen eşyasının güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Eşyanın güvenliğini sağlayamıyorsanız ne kadar hızlı götürdüğünüzün bir anlamı yoktur. Bunun için bizim ilk hedefimiz güvenliktir. Daha sonra hızımız ile diğer rakiplerimizden bir adım daha öne çıkmak istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

GECE KURYE

Günümüzde kurye hizmetleri günün her saatinde yapılacak kadar yoğun kullanılıyor. Kurye hizmeti daha çok gün içerisinde verilse de gece kurye de gece geç saatler kapsamında hizmet veriyor. Akşam 19.00 ile sabah 07.00 arasında hizmet veren kuryeler gece kurye olarak adlandırılıyor.

VİP KURYE

Vip Kurye Hizmeti, İstanbul’un bir semtinden başka bir semte kısa zamanda ulaştırılması gereken gönderilerinizin taşınma işini bölge uzaklıklarına göre 45 ile 75 dakika arasında istenen adresten alınarak istenen adrese teslimatı sağlanan gönderi biçimidir.


UÇAK KARGO

Uçak kargo hizmeti veren birçok kargo şirketi var. Bunun nedeni günümüzde kargoların hızlı bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılabilmesinin yolunun uçak kargodan geçmesidir. Kurye şirketleri müşterilerinin kuryelerini güvenli ve hızlı şekilde istenilen yere ulaştırmayı hedefliyor ancak bazen aksaklıklar söz konusu olabiliyor


ÇAĞRI KURYE HİZMETTE…